Menu

Tréninky 

 

Rozpisy tréninků pro sezónu 2021/2022

 

Muži

úterý 20.00 – 21.30 hala SPŠ

čtvrtek 20.00 – 21.30 hala SPŠ                                                     

 

Ženy

úterý 19.00 – 20.30 7. ZŠ

čtvrtek 20.00 – 21.30 hala SPŠ

                                                       

 

U17  trenéři: Olka Petr, Bonk Josef

pondělí 16.30 – 18.00 hala SPŠ

středa 17.30 – 18.30 1. ZŠ                                                                       

pátek 18.00 – 19.30 hala SPŠ                                                          

 

U15 trenéři: Bonk Josef, Olka Petr

pondělí 16.30 – 18.00 hala SPŠ

středa 17.30 – 18.30 1. ZŠ       

čtvrtek 15.30 – 17.00 7. ZŠ                                                               

pátek 18.00 – 19.30 hala SPŠ 

 

U14 trenéři: Aleksa Petr, René Ruffer

pondělí 15.00 – 16.30 hala SPŠ

středa 15.30 – 17.00 hala SPŠ      

čtvrtek 15.30 – 17.00 7. ZŠ                                                               

pátek 16.30 – 18.00 hala SPŠ 

 

U13 trenéři: Ruffer René, Aleksa Petr

pondělí 15.00 – 16.30 hala SPŠ

středa 15.30 – 17.00 hala SPŠ                                                                   

pátek 16.30 – 18.00 hala SPŠ

 

U12 trenéři: Chlebek Jaroslav, Heidrich Jan

úterý 15.30 – 17.00 7. ZŠ

středa 16.30 – 17.30 1. ZŠ                                                                     

pátek 16.00– 17.30 1. ZŠ

 

U11 trenéři: Vojkovská Kristýna, Heidrich Jan

pondělí 16.00 – 17.30 1.ZŠ                             

středa 15.30 – 16.30 1.ZŠ                     

pátek 14.45 – 16.00  1.ZŠ 

 

 

kroužek basketbalu 1.ZŠ

úterý 13.30 – 15.00 trenéři: Nikola Plasgurová

čtvrtek 14.30 – 16.00 trenéři: Nikola Plasgurová

 

kroužek basketbalu 4.ZŠ

čtvrtek 16.00 – 17.30 trenéři: René Ruffer

 

kroužek basketbalu 5.ZŠ

středa 14.00 – 15.30 trenéři: Petr Aleksa

 

kroužek basketbalu 7.ZŠ

úterý 14.00 – 15.30 trenéři: Petr Olka

čtvrtek 14.00 – 15.30 trenéři: Petr Olka

 

kroužek basketbalu 8.ZŠ

pondělí 15.00 – 16.00 trenéři: Petr Olka

 

kroužek basketbalu ZŠ Staré Město

pondělí 14.00 – 15.00 trenéři: Petr Aleksa

 

kroužek basketbalu Hala SPŠ (Průmyslovka)

středa 15.30 – 17.00 trenéři: Kristýna Vojkovská

Partneři