Menu

23/9/2024

Zápasový víkend našich U14

Během tohoto víkendu a pondělka se naše družstvo kategorie U14 utkalo se třemi nelehkými soupeři. Během víkendu se holkám povedlo si urvat výhru, ale v pondělí nás čekala těžká prohra.

V sobotním zápase jsme se utkali se soupeřem z Opavy. Do první čtvrtiny jsme nastoupily se strachem. Moc se nám nedařilo dávat vyložené koše a skóre na konci čtvrtiny bylo 10:11 pro soupeře. Ve druhé čtvrtině jsme začaly hrát naši hru. V poločase svítilo na tabuli skóre 32:16 pro náš prospěch. Ve třetí čtvrtině jsme chtěly nahrát co nejvyšší skóre, ale to se nám moc nepodařilo. Jediné v čem se nám dařilo byla obrana. Z tohoto důvodu bylo skóre po třetí čtvrtině 41:18. V poslední čtvrtině jsme se také snažily nepolevovat v obraně a nahrát body. Přestože jsme body nahrály, tak skóre neskončilo tak, jak jsme si všichni představovali. Celý zápas skončil 52:24 v náš prospěch.

Sobotní zápas zhodnotila naše hráčka Laura.

Pondělní zápas se stal po úspěšném víkendu pro naše děvčata velkým vystřízlivěním. Výsledek 108:40 pro soupeře je výsledkem jejich práce. Holky by si měly uvědomit jestli jsou srandičky na tréninku víc než začít poctivě makat. Prohrát se soupeřem, kterého jsme minulou sezonu poráželi, o 70 bodů o jejich přístupu něco vypovídá. Opravdu jsme se za půl rok nikam neposunuli? A jak je možné, že se Ostrava až tak zlepšila? To jsou otázky, které bychom si měli pokládat.