Menu

22/3/2024

U14 a jejich náročný víkend

Náš tým u14 měl před sebou náročný víkend. V Sobotu po obědě vyrazil směr Brno, kde je čekal zápas proti týmu Žabiny „B“.V neděli brzy ráno v trochu oslabené sestavě jeli do Zlína, kde je čekal asi nejsilnější soupeř.

Do prvního zápasu jsme vstoupili nervózně. Nedařilo se nám, hlavně jsme nedávali lehké koše. Soupeř byl na tom podobně. Z tohoto důvodu skóre po 1. čtvrtině bylo pouze 9:6 v náš prospěch. Ve druhé čtvrtině to bylo ještě horší a skóre bylo 12:19 pro soupeře. V druhé půli jsme zabojovaly a skóre dorovnaly. Do poslední čtvrtiny jsme šli s odhodláním, že tento zápas vyhrajeme, a to se díky naší bojovnosti povedlo. Zápas skončil vítězstvím 37:31. Moc děkujeme rodičům, kteří nám v Brně vytvořili skoro domácí prostředí.
Zpočátku nedělního zápasu to i přes naše chyby nevypadalo úplně zle. Po první čtvrtině jsme prohrávali 18:19. To se nám ale po dobu zápasu nepodařilo udržet a skóre narůstalo v náš neprospěch. Přestože jsme vyhráli poslední čtvrtinu, tak konečný výsledek byl 63:51 pro Zlín. V naší hře je pořád co zlepšovat, například přihrávky, doskoky, trestné hody, a hlavně snížit číslo ztrát.