Menu

28/2/2024

U14 hodnotí svoje zápasy proti Havířovu

Děvčata odehrála tyto zápasy s bilancí jedné prohry a jedné výhry. Holkám se podařilo zvítězit také díky bouřlivé podpory rodičů. Zápasy nám ohodnotily dokonce samy hráčky.

Tento zápas se mi nehodnotil vůbec dobře. První čtvrtina byla jediná, ve které jsme částečně plnily pokyny trenérů. Od druhé čtvrtiny nám nevycházelo vůbec nic. Nešla nám střelba a ani jsme nedávaly lehké koše z pod koše. Měly jsme plno špatných přihrávek, z čehož logicky pramenilo hodně ztrát. Obrana nám také nefungovala, pouštěly jsme soupeře k lehkým košům. Pokud chceme v úterý stejného soupeře porazit, tak se musíme zlepšit ve všech herních činnostech. Konečný výsledek 73:40 pro soupeře.
A. Recmanová

V úterý jsme na hrací hřiště nastoupily proti soupeři, který nás v pátek rozdrtil o více jak 30 bodů. Věděly jsme, že tento zápas nebude vůbec jednoduchý, ale nenechaly jsme se psychicky rozhodit, narozdíl od pátku. Na začátku zápasu jsme začaly hrát svoji hru a tím jsme se dostaly do vedení, které jsme pak jen navyšovaly. Konečný výsledek zápasu byl 74:37 pro nás. Pořád je ale co zlepšovat.