Menu

6/1/2024

Úspěšný víkend našich U17

V sobotu si naše U17 lehce poradily s družstvem z Přerova, kde hned vítězně pokřtily svoje nové dresy a vyhrály 127:23.

V sobotu 6.ledna jsme odehráli zápas v Přerově, kde jsme hned vítězně pokřtili naše nové dresy. S tímto týmem jsme se už utkali před začátkem sezóny na přípravném turnaji, takže jsme věděli, co od nich očekávat. Do první čtvrtiny jsme nastoupili s úsměvem na tváři a s pokorou k soupeři. V této počáteční čtvrtce se nám nedařilo nejlépe, ale i přes to jsme vybojovaly krásných 21 bodů. Druhá čtvrtina byla, jak v obranné, tak i v útočné části, o poznání lepší než první. Na konci poločasu svítilo na tabuli skóre 11:54 pro nás. Třetí dějství tohoto utkání bylo pro nás nejpřínosnější. Poupravili jsme obranu, z čehož jsme měli mnoho zisků a proměněných šancí. Do čtvrté a zároveň poslední čtvrtiny jsme vkročili se skórem 18:92. V tu dobu jsme si byli jistí, že si jdeme pro stovku. V této čtvrtině se nám ale bohužel nedařilo podle představ. Ztratili jsme mnoho míčů, ale vítězství bylo naše. Před tím, než jsme si udělali týmovou fotku, tak na tabuli jasně svítilo skóre 23:127. Děkujeme skvělým trenérům a fanoušků.