Menu

8/11/2023

Herní výsledky za období 3.11. – 5.11.

V tomto herním období odehrála svá utkáni pouze dvě družstva, a to z kategorie U14 a U17. Kadetky si lehce poradily se soupeřem Start Ostrava a Mladší žákyně dostaly v sobotu tvrdou lekci od SBŠ Ostravy A, ale v sobotu si spravily chuť, když porazily SBŠ Ostravu B.

3.11.2023 – 18:00
Kadetky U17: Nadregionální liga
BK Frýdek-Místek : BK Start Ostrava 92:48

Tým U17 přivítal v Halloweenském čase Start Ostravu. V plném počtu, 12 hráček, jsme nastoupili do zápasu aktivně. První čtvrtina skončila 21:2 pro nás. Poté ale už naše děvčata mírně snížila své tempo, vypla svoji nejvyšší rychlost a bohužel hrála pouze na půl plynu, z čehož pak také vznikaly chybné přihrávky nebo nesmyslné nájezdy do dvou a více hráček. Utkání se ale i tak dohrávalo v poklidné atmosféře. Jsem rád, že skoro po roce vidíme plně zdravou Blážu opět lítat po hřišti a po 3 měsících také Terku. Všechna děvčata si zahrála optimální počet minut. V dalších zápasech se ale musíme opět vyvarovat špatným přihrávkám v daném území, což je holkám trenérem vtloukáváno do hlavy na každém tréninku. 34 všeobecných ztrát za zápas je astronomické číslo!!!

5.11.2023 – 10:00
Mladší žákyně U14: Žákovská liga
BK Frýdek-Místek : SBŠ Ostrava 35:113

6.11.2023 – 10:00
BK Frýdek-Místek : SBŠ Ostrava B 53:47

O tomto víkendu nás 2× navštívil starý známý soupeř z SBŠ Ostravy. V sobotu jsme přivítali družstvo A, a to dalo našim holkám velkou lekci. V neděli jsme, jak se říká, utrpěli dramatické vítězství nad družstvem B. V poločase bylo skóre, o 9 bodů, nakloněno na stranu soupeřek. Nakonec jsme ale o 6 bodů vyhráli. Chtěl bych poděkovat děvčatům, že konečně začínají plnit pokyny trenérů, což přináší své ovoce. Zároveň bych chtěl poděkovat všem rodičům za obrovskou podporu v hledišti, která byla dalším důležitým dílkem našeho těsného vítězství.