Menu

29/10/2023

Dohrávka našich U14 proti SBŠ Ostrava

Ve středu, 25.října, jsme odehráli dohrávku proti Ostravě. Zápas měl pár dramatických momentů, ale nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce.

25.10.2023 – 17:25
Mladší žákyně U14: Žákovská liga
BK Frýdek-Místek : SBŠ Ostrava B 48:44

Ve středu jsme jeli do Ostravy, kde jsme odehráli dohrávku s již tradičním soupeřem SBŠ Ostrava. Na holkách šla vidět obrovská nervozita, chvílemi to dokonce vypadalo, že mají strach vyhrát, z čehož opět vzniklo velké množství ztracených míčů. Výsledek prvního poločasu byl 27:22 pro soupeře. Do druhého poločasu holky vlétly s chutí otočit zápas, a to se jim také povedlo. Během první minuty jsme zápas otočili a trenér Ostravy byl donucen k brzkému timeoutu. V druhé polovině začaly holky konečně plnit pokyny trenérů, odstupovali ze slabé strany a tím získaly spoustu jednoduchých míčů. Odměnou za naši snahu nám bylo těsné vítězství 48:45. Chtěl bych pochválit Viki Švrčkovou, která odhodila strach a stala se tak se svými 17 body naší nejlepší střelkyní. Za zmínění stojí i její úspěšné TH 8/7. Za obranu pak chválím Aničku Recmanovou, která svou obranou takřka vymazala jejich nejlepší hráčku ze hry.