Menu

11/2/2023

Herní výsledky za období 30.1. - 5.2.

V 5. týdnu se nám dařilo. Odehráli jsme sice pouze 3 utkání, ale všechny byly vítězné. Mladší žákyně si stejně jako Kadetky lehce poradily se soupeřem z Krnova a také si přivezly výhru z Opavy.

3.2.2023 – 18:00
Kadetky U17: Nadregionální liga – Skupina D (8.kolo)
BK Frýdek-Místek : TJ Loko Krnov 92:33 (24:9, 46:29, 64:32)


Hvolková 28, Čapatá 26, Janíková 14, Galajdová 11, Tomanová 5, Havláková 3, Šilbachová 3

 

Hráčky kategorie U17 odehrály další vítězné utkání. Do utkání se zapojily všechny hráčky, které byly k utkání nominovány. I přes výrazné vítězství se ve hře bohužel opět vyskytovaly zbytečné chyby (ztráty míčů, špatný přechod do rychlého protiútoků, …), které by se už neměly opakovat. Pro zlepšení herního výkonu je nutné tyto chyby v průběhu tréninkového procesu odstranit. Kladem utkání bylo, že se zapojily všechny mladší hráčky a mohly tak nabrat nové zkušenosti. Hlavně Toníčková ukázala, že pokud na sobě bude na tréninku pracovat, tak může být velmi perspektivní hráčkou. Všechna děvčata zaslouží pochvalu za bojovnost a za snahu se zlepšovat. Dalším pozitivem je, že Lucce Č. po jejich častých zraněních stoupá sportovní forma, která se bude určitě ještě dále zlepšovat. Její dobré výkony bude náš tým v dalším průběhu sezóny potřebovat.

 

4.2.2023 – 10:00
Mladší žákyně U14: Žákovská liga (6.kolo)
TJ Loko Krnov : BK Frýdek-Místek 66:35 (16:22, 22:35, 25:52)


Zápasy žákovské ligy U14 se odehrály i během jarních prázdnin, což se negativně odrazilo na složení našeho týmu. Nemocnost a odjezdy na prázdniny nám vše zkomplikovaly, a proto nebylo vůbec jednoduché poskládat tým. Hráčkám, které odehrály utkaní o víkendu, chci poděkovat za vynaloženou snahu. V sobotním utkání se hráčkám dařilo více než v nedělním. Úspěšně zakončovaly a vytvořily si pohodlný náskok, který si udržely a utkání dotáhly do vítězného konce.

 

5.2.2023 – 16:30
Mladší žákyně U14: Žákovská liga (7.kolo)
Basket Opava 2010 : BK Frýdek-Místek 44:22


V nedělním utkání se našemu týmu už tolik nedařilo. Zaznamenat za zápas pouze 44 bodů je pro mě velké zklamání. Měli jsme celkem 68 střeleckých pokusů, z čehož jsme bohužel proměnili pouze 19. Produktivita střelby našeho družstva byla tragická. Rovněž trestné hody 22/6 byly oproti sobotnímu utkání špatné. Trestné hody v sobotu byly 8/5. V této herní činnosti nejvíce zaostáváme za ostatními týmy soutěže. Věřím, že hráčky budou na sobě pracovat tak, aby se připravily na další utkání, které nás ještě čekají.

Partneři