Menu

26/9/2022

Páteční výjezd žen do Lipníku nad Bečvou

Ženy v pátek vyjížděly v druhém kole do Lipníku nad Bečvou. Naše všechny vyšší dámy zůstaly doma (koncert, rodinné povinnosti…), a tak naše průměrná výška na zápas byla pouze 160cm.

Vstup do utkání nám vyšel, kdy jsme plnili dané pokyny trenéra a dotáhli tak první čtvrtinu do nejtěsnějšího vedení 16:17. Ve druhé čtvrtině jsme však vytvořily mnoho chyb, které nás stály ztrátu balónů i celkového vedení. Problémy nám dělaly i obranné doskoky, kdy jsme nedokázali odstavit domácí hráčky, které tak dávaly jednoduché koše.

Druhou polovinu zápasu jsme znovu zpřesnili svou hru a převzali si zpátky vedení zápasu. Skóre se přelévalo na obě strany a tak jsme svou aktivní hrou si budovali náskok bod po bodu. Bohužel ke konci zápasu se začala projevovat výšková převaha domácích, kteří jednoduchými koši otočili skóre a urvali si tak první výhru v sezóně. S celkovým skóre 65:59 jsme utrpěli první porážku, ale je potřeba všechny hráčky pochválit za jejich nasazení a snahu hrát každý balón.