Menu

27/10/2021

Herní výsledky za období 18.10. - 24.10.

V uplynulém týdnu jsme odehráli celkem 4 utkání, které jsme zakončili s bilancí 2 výhry : 2 prohry. Po ještě lepší první čtvrtině naši muži znovu padli. Ženy ve vyrovnaném zápase podlehly Havířovu. Mladší minižákyně U12 vyhrály v Ostravě.

Muži, Severomoravská liga mužů – 1. třída
BK Frýdek-Místek – Slavia Havířov 67:76 (25:9, 34:28, 50:52)

Ženy, Severomoravská liga žen
BK Havířov B – BK Frýdek-Místek 60:50 (20:16, 31:29, 40:38)

Mladší minižákyně U12, Oblastní přebor
SBŠ Ostrava U11 – BK Frýdek-Místek 30:53 (14:16, 16:33, 30:41) a 19:42 (4:14, 5:24, 11:30)

V první zápase sezóny se mladší minižákyně představily v Ostravě, proti místní SBŠ. Ačkoliv všechna děvčata z Ostravy hrají mladší soutěž, tak i u nás 80% týmu tvoří mladší děvčata a tak se spíše hodilo zápas posoudit jako U11. Začátek utkání nám vůbec nevyšel, jelikož jsme se strašně nadřeli na jakýkoliv koš a soupeř si dával z protiútoku jeden koš za druhým. Od druhé čtvrtiny se jsme však zpřesnili hru a došli si tak k zasloužené výhře.

Do druhého utkání jsme byli oslabeni o 2 hráčky a tak jsme hráli v menším počtu. Soupeře jsme dobrou obranou připravovali o jeden míč za druhým a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Ačkoliv nás výhra těší, velmi znepokojivé byla úspěšnost zakončení dvojtaktů. Celkem jsme proměnili 20 pokusů z 67, což u těch nájezdů bez obránce zamrzí. Kladné bylo určitě nasazení, kdy jsme získávali jeden míč za druhým. Poděkování za první zápas patří Káji a Klaudii, které naskočili do zápasu po 3 tréninzích a hned se jedna z nich dokázala prosadit i střelecky.